wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O NAS

O NAS

 

 Witamy w kramie internetowym SlavCraft.pl. Naszą ideą jest udostępnienie Wam wyrobów powiązanych stylistycznie z czasami średniowiecza, pochodzących bezpośrednio od rzemieślników. Mamy nadzieję, że osoby poszukujące produktów naturalnych, tradycyjnych, ręcznie wykonanych, znajdą tutaj coś dla siebie. Czy jesteś rekonstruktorem średniowiecza, folkofilem, pasjonatem rzemiosła, miłośnikiem ekologicznego stylu życia, literatury słowiańskiej, muzyki folkowej...
zapraszamy do przejrzenia naszego wirtualnego kramu.

Perliczka, Szuwar i Bohun

 

 

 

Weźmnij garść rozterek typu “co robić po chemii?”, dodaj szczyptę zainteresowań średniowieczem, dolej kapkę miłości, podgrzewaj i mocno mieszaj tym sobie w głowie, a powstanie Ci receptura na... reko... eko... kosmetyki? Potem tylko postaw kram i ogłaszaj “kooomu prawdziwie naturalne, ręcznie robione, pachnące, pieniące, wegańskie, zapacho... hyyyy myyydło, świece, oleeejki...?”. Sukces - niegwarantowany, ale misja zacna.

I tak oto powstała nasza własna marka PERLICZKA a produkty, które tworzymy znajdziecie w zakładkach REKOSMETYKI oraz ŚWIECE. Mamy nadzieje, że się spodobają.


 

 

 

SLAVCRAFT - INSTRUMENTY powstało z miłości do instrumentów tradycyjnych i samej muzyki. Złożyło się na to bycie trochę-muzykiem, trochę-podróżnikiem, trochę-artystą i nieodparta pasja do dłubania w materii, projektowania i ulepszania rzeczy. Dzięki połączeniu tych zamiłowań mogę zaoferować wam unikalne instrumenty pochodzące od wyszukanych po świecie lutników. W pełni sprawdzone, przygotowane do gry i modyfikowane na życzenie. A także trochę trudno dostępnych akcesoriów.


    

Przejdź do strony głównej